Eddigi kedvenc Habzó arclemosókból ez volt az első márka és illat amit próbáltam. Imádom az áfonyás illatát. Kellemes, puha bőr a végeredmény. Ez a biztos pont ahova mindig visszatérek, de azért még teszteTöbb információ
❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
LemosóTisztaság érzetet hagy maga után, olajos lemosó után ez a második lemosóm. Nem szárít, igaz én használok hidratáló krémet. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég :)
Eddigi kedvenc Habzó arclemosókból ez volt az első márka és illat amit próbáltam. Imádom az áfonyás illatát. Kellemes, puha bőr a végeredmény. Ez a biztos pont ahova mindig visszatérek, de azért még teszteTöbb információ
❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket