Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Nekem bevált :-)Az esti arctisztítás első lépéseként mindig ezt az olajat használom, majd egy géles lemosóval folytatom a rutint. A napi "sminkem" a fényvédőből és egy könnyed BB krémből áll, ezeket szépen Több információ
Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Nekem bevált :-)Az esti arctisztítás első lépéseként mindig ezt az olajat használom, majd egy géles lemosóval folytatom a rutint. A napi "sminkem" a fényvédőből és egy könnyed BB krémből áll, ezeket szépen Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket