Kiváló tisztítóEzt az arcisztítót az esti rutinomba vettem, hogy a balzsamos olsajos lemosó után használjam, és a véleményem az, hogy az egyik legjobb arctisztítót sikerült megvennem, mert nem csak szépen Több információ
Arclemosó balzsamNagyon tetszik ez a lemosó, különleges textúrája van, nagyon szépen megtisztította az arcomat a sminktől. Kellemes érzetet hagyott maga után. Különösen tetszik a kis kanál, így higénikus a hTöbb információ
Kiváló tisztítóEzt az arcisztítót az esti rutinomba vettem, hogy a balzsamos olsajos lemosó után használjam, és a véleményem az, hogy az egyik legjobb arctisztítót sikerült megvennem, mert nem csak szépen Több információ