Kiváló arctisztítóKiváló mindennapos arctisztító termék. Számomra az illata is kellemes, nem az a mesterséges parfümös illat. Az állaga krémes, nem habos (én gyűlölöm a habos állagú termékeket), és úgy érzem Több információ
Beplain selymes arctisztító habSzámtalan arctisztítót kipróbáltam az elmúlt 20 évben. Ezt újra is venném. Jelenleg más olyan nincs amit újra vennék. Tetszik a zöld színű csomagolása. Nagyon kevés kell belőle, remekül habzTöbb információ
Arclemosó balzsamNagyon tetszik ez a lemosó, különleges textúrája van, nagyon szépen megtisztította az arcomat a sminktől. Kellemes érzetet hagyott maga után. Különösen tetszik a kis kanál, így higénikus a hTöbb információ
Méltó társa az olajnak!Szép sűrű arctisztító. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi is elég, mégis maximális a hatása. Kicsit csikorgós lesz a bőr, aki ezt nem kedveli, inkább gondolja át a megvételt, de én nagyoTöbb információ
Egy szinte tökéletes hidrofil olaj! Könnyen felvihető, szépen tisztít. Vízzel elegyedve nagyon kellemes az állaga. Nem tolakodó, nem ragadós. Hasznát után kéri a következő lépést, ami lehet toner, szérum, krém. Csak ajánlani tTöbb információ
ÁtlagosAmiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. ATöbb információ
Kiváló tisztítóEzt az arcisztítót az esti rutinomba vettem, hogy a balzsamos olsajos lemosó után használjam, és a véleményem az, hogy az egyik legjobb arctisztítót sikerült megvennem, mert nem csak szépen Több információ
Kiváló arctisztítóKiváló mindennapos arctisztító termék. Számomra az illata is kellemes, nem az a mesterséges parfümös illat. Az állaga krémes, nem habos (én gyűlölöm a habos állagú termékeket), és úgy érzem Több információ