Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 9
Az összes tisztító hab közül, amit kipróbáltam, ez a legjobb. Tökéletes az érzékeny bőrömre. Nem tapasztalok semmilyen irritációt, és utána nagyon frissnek érzem a bőröm. Biztosan újra fogom rendelni.
A hab kiváló száraz bőrre. Használat után nem érződik feszülőnek vagy irritáltnak. Mindenkinek ajánlom, akinek nem szárító arctisztítóra van szüksége. Nem számít, hány éves vagy, nem lőhetsz mellé.
Már megvan a második csomagom. A hab nagyszerű a pattanásos bőrre. Nem szárít, nem irritál, és gyengéd.
Ez a bőrtisztító termék kiválóan alkalmas száraz, feszülő bőrre. Ez valószínűleg az első hab, amitől nem feszül a bőröm mosás után. Szerintem egy kicsit olajos alapú. Gyönyörűen puha és kellemes tapintású lesz tőle a bőröm mosás után. Nem irritál.
A legjobb alapozó problémás bőrre
Kiváló hab, nem szárítja és nem is feszíti a bőrt. Sminkkel együtt is jól tisztít. Kombinált a bőröm, de télen szárazabb, és ettől a habtól a bőr puha marad.
A lab sorozatot érdemes ajánlani, az arc kellemes tapintású és sima, ajánlom. Én a cég tonikkal és szérumával kombinálva használom.
Ez a hab tökéletesen illik a bőrömhöz, eltávolítja az összes szennyeződést és nem irritálja - a bőrömnek nem érzem úgy, hogy több faggyútermelésre lenne szüksége. Csak este használom, micellás víz után.
nagyon elégedett vagyok.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.