meglepően hatékonyJól eltávolítja még az erős sminket is.
Először aggódtam az állaga miatt, hogy mennyire lesz könnyű vízzel lemosni, de meglepően könnyen ment, nem marad utána olajos érzés a bőrön.
El volt aTöbb információ
Csodás illatImádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Magyarország 2 fázisú lemosás második lépéséhez választottam és nagyon jó döntés volt! Mérsékelten habzik viszont szuperül tisztít. Egyáltalán nem nyikorgós utána a bőröm, helyette extrém puha, tiszta. �Több információ
meglepően hatékonyJól eltávolítja még az erős sminket is.
Először aggódtam az állaga miatt, hogy mennyire lesz könnyű vízzel lemosni, de meglepően könnyen ment, nem marad utána olajos érzés a bőrön.
El volt aTöbb információ
Csodás illatImádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket