Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 39
Úgy döntöttem, kipróbálom ezt a Round Lab tisztító gélt, és nagyon tetszett. Először a Docdo habját használtam ettől a márkától, de őszintén szólva, a hab nagyon szárít, még kombinált bőrre is, szóval ha a hab nem áll jól neked, akkor ez a tisztító gél fog neked való 😉 valójában egy nagyon gyengéd tisztító gél, szinte szagtalan.
Nagyon elégedett vagyok ezzel az arclemosóval. Gyengéd formulája van, mégis nagyon jól habzik, és hatékonyan tisztítja a bőrt a mindennapi szennyeződésektől. Mosás után az arcom frissnek, tisztának és kellemesen simanak érződik. A legnagyobb előnye, hogy nem szárítja ki a bőröm, és nem okoz feszülő érzést. A termék hatékony és kényelmes a mindennapi használatra. Biztosan újra fogom venni!
Ez a lemosó tökéletes kombinált bőrre!! Annyira kiegyensúlyozó és kellemes tapintású. Emellett nagyon megfizethető választás azok számára, akiknek kombinált vagy zsíros bőrük van, és korlátozott a költségvetésük!! 100%-ban ajánlom.
Zsíros, de érzékeny a bőröm, de ez a gél nem okozott irritációt. Nagyszerűen eltávolítja a sminket és a maradványokat. Gyakorlatilag illatmentes. A bőröm tiszta és mentes lesz a maradványoktól. Gyengéd és nem hagy maga után filmréteget. Nagyon könnyen leöblíthető vízzel. Ajánlom.
A lemosó gél jó, nem irritálja a bőrt, a lemosó olaj után használom második lépésként, azt teszi, amit kell. Száraz, érzékeny a bőröm, 37 éves vagyok, ajánlom.
Száraz a bőröm, és ez a tisztító gél kiszárította. Nem fogom újra megvenni.
Határozottan igen, sokszor fogom még megvenni, nagyon gazdaságosan használható, nem szárítja ki a bőrt és kellemes illata van.
2 fázisú lemosás második lépéséhez választottam és nagyon jó döntés volt! Mérsékelten habzik viszont szuperül tisztít. Egyáltalán nem nyikorgós utána a bőröm, helyette extrém puha, tiszta. 😍
Kiváló termék seborrás bőrre is!
A tisztító gél nagyon hatékony; csak kis mennyiségre van szükség a gazdag habzáshoz. Tökéletes érzékeny bőrre, és egyáltalán nem irritálja a bőrt. Kombinált bőröm van, ezért szárító gélt is használok, de ez tökéletes a mindennapi használatra, hogy megakadályozza a bőr kiszáradását.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.