Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
Nem ez az első alkalom, hogy ilyet rendelek, ez a hab nagyon kellemes, jól habzik, kellemes illata van, nem szárítja ki és nem feszül a bőr, a bőr tiszta és kellemes tapintású.
Nagyon ajánlom.
Nem rossz, jó az érzékeny bőrre, és semmilyen reakciót nem tapasztaltam tőle, de úgy tűnik, hogy utána nagyon kiszárítja a bőröm, és még tonikkal, szérummal, zselé krémmel és arckrémmel sem tudom valahogy kompenzálni az arcom hidratáltságát. Egyelőre visszatértem az Avene tisztító habhoz, amíg nem találok egyet, ami jobban illik hozzám. Szerintem egyáltalán nem rossz a termék, de nem az én bőrömnek való. További pozitívum, hogy nagyon lassan kopik le, mert minimális mennyiség kell belőle a célhoz.
Gyengéd, mégis hatékony tisztító hab. Alaposan tisztít, megbízhatóan eltávolítja a sminket és az olajmaradványokat anélkül, hogy feszesítené a bőrt. A bőr tiszta, de nem száraz tapintású. Különösen érzékeny bőrűeknek remek választás – erősen ajánlom!
Kiváló tisztító gél. A vegyes bőrömre tökéletes. Mindig is problémám volt a zsíros T-zónával és a száj körüli szárazsággal. Ennek a gélnek köszönhetően a problémám megszűnt. Még a kiütések is szinte eltűntek. A csomagolás nagyon nagy és gazdaságos.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.