Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 25
Ez az arc olaj valami elképesztő ! Nagyon szépen leszedi a sminket és a napi szennyeződéseket és mégsem hagy zsíros érzetet maga után ! Jó választás volt megvenni ! Megéri !
Imádom ezt a tisztító olajat! Nagyon könnyen eltávolítja az összes sminket és fényvédőt. Hihetetlenül puha, tiszta és hidratált lesz tőle a bőröm, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Hatalmas különbséget látok az arcom textúráján. Nagyon köszönöm, Ksisters!
Először csak egy kis mintát kaptam , de amint kipróbáltam már rendeltem is a nagy kiszerelést belőle ! Nagyon szépen tisztít , jó választás volt !
Kiváló tisztítóolaj. Nagyon hatékonyan eltávolítja a sminket. Az ugyanazon márka tisztító géljével párosítva nagyszerű kombinációt alkot.
Nagyon gazdaságos a használata, egy tégely rendszeres használat mellett egy évig vagy még tovább is kitart. Már kétszer vettem, és smink és naptej eltávolítására használom. Nem okoz feszülő vagy száraz érzést az arcon. 🫶🏼
Kombinált bőröm van, és ez az olaj teljesen lenyűgözött 😍 Nagyon jól eltávolítja a sminket – könnyen feloldja még a vízálló szempillaspirált és a naptejet is, és nem csípi a szemem, és nem hagy zsíros érzetet. Használat után a bőröm puha, sima és igazán tiszta, de anélkül, hogy feszülő érzés lenne. Azt is észrevettem, hogy kevesebb mitesszer jelenik meg a T-zónámban, és a faggyútermelés is jobban kontrollálható. Ugyanakkor az arcom száraz területei nem túlzottan szárazak, hanem kellemesen hidratáltak. Az állaga könnyű, könnyen emulgeálódik, és gyorsan lemosható. Friss és egészséges kinézetet kölcsönöz a bőrömnek ✨ Tökéletes kombinált bőrre – tisztít anélkül, hogy felborítaná a bőröm egyensúlyát. Biztosan újra fogom venni 💛
Az olaj folyékonyabb a vártnál, de tökéletesen eltávolítja a sminket, a fényvédőt és a sminkmaradványokat. Rendkívül lenyűgözött vagyok a Xisters szolgáltatásával! A regisztrációtól a termék átvételéig a teljes folyamat kivételes szinten zajlott! Igazán lenyűgözött vagyok!
Sok pozitív kritikát olvastam, de teljesen csalódtam. Ami az illatát illeti, egyáltalán nem tetszik... nem igazán emeli ki a szemem, és az állaga sem tetszik... ha nem így lett volna, rengeteg pénzt kidobtam volna... Amint lehet, elhasználom, és nem veszek többet...
Könnyű állagú, vízzel érintkezve azonnal finom habgá alakul. Nem zsíros és könnyen lemosható. Nem csípi a szemet. Ráadásul egy gyönyörű, stílusos üvegben kapható :)
Ahogy a címben is írtam, ez a legjobb arctisztító olaj, amit eddig próbáltam (eddig kb. 4-5-öt próbáltam ki). Nagyon elégedett vagyok vele. Hatékonyan eltávolítja a sminket (még a vízálló szempillaspirált is). Nem irritálja a bőröm, sőt, nyugtatja. Megéri minden fillért. Nagyon ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.