Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Vélemények – 2
Kipróbáltam már a hiemish balzsamot, és határozottan állíthatom, hogy a problémás bőrű lányoknak ez az olaj nagyszerű, elég sűrű az állaga, nem folyik le a kézről, enzimpor nélkül is nagyon jól kezeli az orron lévő mitesszereket, megéri minden egyes kiadott fillért, nagyon ajánlom😍😍
Az első arcolajat használtam, és az eredmény lenyűgöző. Összehúzza a pórusokat és puhítja a bőrt. Imádom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.