Egynek jóHa valaki gazdaságos koreai fényvédőt keres, annak jó választás. Könnyen terül, gyorsan beszívódik és nem hagy fehér réteget. Az egyetlen dolog ami zavart benne az illata (igaz gyorsan elillTöbb információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Az egyik kedvenc fényvédőm ❤️Ennek a fényvédőnek kellemes az állaga, és nem hagyja ragacsosnak az arcom. Mivel kombinált, pattanásokra hajlamos bőröm van, nagyon válogatós vagyok a fényvédővel kapcsolatban, de ez az egyTöbb információ
Nagyon jóHidegebb idoben tokeletes hidratalast ad, szerintem estere a legmegfelelobb hasznalni mert kicsit nehez krem de masnap reggelre gyonyoru bort eredmenyez. Nagyon tetszik az applikator ami a cTöbb információ
ELKÉPESZTŐ!Ez egy tökéletes krém a bőrömnek! Az ok a ragacsos bőr, amit egyesek azért említenek, mert túl sokat használok belőle, és az arcbőr nem szárad meg a mosás után. Nem tünteti el a pórusokat, dTöbb információ
Kellemesen lenyűgözöttEzt a tonikot a kifutó Cica termék pótlására vettem. Kellemesen meglepődtem, mert a tonik ugyanolyan jól illett a bőrömhöz, nem okozott irritációt, sőt nyugtatta. Kellemes, vizes állagú, enyTöbb információ
Round Lab arckrémZsíros arcbőröm van, így én kimondottan éjszakai arckrémnek vásároltam. Felkenve tökéletesen hidratált nem volt sok és nem volt ragacsos érzetem. Reggelre gyönyörű sima szuper hidratált voltTöbb információ
Egynek jóHa valaki gazdaságos koreai fényvédőt keres, annak jó választás. Könnyen terül, gyorsan beszívódik és nem hagy fehér réteget. Az egyetlen dolog ami zavart benne az illata (igaz gyorsan elillTöbb információ