Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 18
Ez a szérum kellemes textúrájú és nagyon jó hidratáló.
A szérum könnyen felvihető egy cseppentővel. Gyorsan felszívódik és rendkívül hidratál. Nagyszerű az érzékeny bőrömnek.
Véletlenül találtam rá erre a szérumra, de most már minden nap használom. Tökéletesen hidratálja a bőrt, nyugtatja a gyulladást és a kipirosodott, érzékeny bőrt. Melegen ajánlom még az olyan érzékeny bőrű nőknek is, mint én! NEM FOGOD MEGBÁNNI! :)
Ez a szérum nagyon könnyű és jól nyugtatja a bőrt. Savas hámlasztás után használom az arcom hidratálására. Nagyon ajánlom.
A márka fátyolmaszkja miatt gondoltam kipróbálom ezt a terméket is, bízva abban hogy hasonlóan jól hat majd. Jól hidratál, és enyhén nyugtat, de nem annyira hatékony számomra mint a maszk, picit mások is az összetevők. A Barrier krémmel együtt használom 2,5 hete, eddig rendben van a dolog, de nem nyugtat annyira, nem érzem hogy annyira szépen le tudja húzni a pirosodást, mint a szuper maszk. Ha valaki egy jó hidratáló szérumot keres, és mondjuk érzékeny a bőre, annak ez szerintem jól működik, de Rosacea helyzetre szerintem nem elég erős.
Ezt a szérumot ajánlom. Könnyű, gélszerű és gyorsan beszívódik. Nem adja azt a hidratálást, amit vártam, így száraz bőrre nem lesz elegendő. Enyhén nyugtat és nem ragadós :)
Az egyik legjobb szérum amit eddig használtam tökéletes az érzékeny bőrömre.
Szuper kellemes szérum az érzékeny bőrömnek
Nagyon könnyű hidratáló arcszérum
A szérum ragyogó, gyorsan beszívódik, nem ragacsos, kellemes, sűrű állagú. Kombinált és zsíros bőröm van, és sokat segített a pattanásoknál és a hidrolipid gát helyreállításában. Szerintem habozás nélkül újra fogom venni, hidratált és kellemes tapintású lesz tőle a bőröm 🤍
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.