ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
Legtökéletesebb hidratálóSokáig kerestem a száraz és kényes bőrömre a megfelelő hidratálót, de 6 év több különböző próbálkozás után jelentem, hogy megvan! Egy átlagos napomon sajnos nem fogyasztok kellő mennyiségű vTöbb információ
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
Mintát kaptam a csomagom melléKB 5 este alatt hasznaltam el. Nagyon kellemes nyugtató érzetet ad felkenve, maga a terméknek pedig van egy selymes érzete. Azóta be is tettem a kedvencek közé, hogy ne felejtsem el, hogy jóTöbb információ
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ