Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
A House of Hur Sun Fluid Weightless-t vettem, mert szükségem volt valamire, ami nem hagyja elnehezültnek és fényesnek a bőrömet. Zsíros, pattanásos bőröm van, ezért zavar, és a bőrtípusomnak sem tesz jót egy olyan naptej, ami nehéznek érződik és fényessé teszi a bőrömet. Ez a naptej minden korábbi elvárásomnak megfelelt. Nem hagy fehér filmet a bőrön, és nagyszerű a zsíros bőrűek számára, mert nagyon száraz kinézetet hagy maga után (anélkül, hogy dehidratáltnak tűnne), és nem érzi nehéznek a bőrt (segít a pattanásaimon). Ezért nagyon ajánlom! Bár az ára nem a legjobb, a Ksisters weboldalán sok kedvezményt kínálnak, így megfizethetőbb áron vásárolhatod meg, ajánlom, hogy próbáld ki. ☺️✨️ (jó csomagolása is van, csak azt kívánom, bárcsak több termék lenne ennyi pénzért 😅) a termék nappal smink fölé is jó felvinni!!
Két éve használom a Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh naptejét. Mivel kombinált bőrű vagyok, szerettem volna valami még mattabbat kipróbálni. Miután ezt a naptejet használtam, a következőket tudom mondani: 1. A csomagolás meglehetősen praktikus. 2. Az állaga vékony, nagyon emlékeztet a Beauty of Joseonra, de van néhány alapvető különbség a bőrön. A Beauty of Joseon az összetevőinek köszönhetően sokkal hidratálóbb, mint az. A House of Hur azonban semmilyen módon nem szárítja ki a bőrt. Finishként ugyanazt az eredményt hozza, mint a Beauty of Joseon. A különbség, amit láttam, az, hogy a House of Hur nem hagy maga után olyan zsíros kinézetet, mint a Beauty of Joseon. Egy másik pozitívum, hogy bár két vastag rétegben vittem fel, nem vált le. A Beauty of Joseon viszont igen. Szagtalan is. Nem okozott irritációt. Az egyetlen negatívum, amit el kell mondanom, hogy amíg a felvitel elején meg nem száradt, éreztem néhány apró csípést, de semmi mást. Ajánlom.
Valószínűleg nem nekem való... elsőre jó, de újra felvitel után száraz, púderes hatást kelt a bőrömön, és eléggé morzsolódik is. És smink alatt sem mutat a legjobban. Visszatérek a beauty of joseonhoz.
Kellemesen könnyű és jó állagú, de csípte a szemem. Ilyen még soha nem történt velem más bőrápoló/smink termékkel. De ennél a fényvédőnél azonnali reakcióm volt, és most nagyon nehéz megszabadulni tőle, és nagyon csípi. Először nem voltam biztos benne, hogy ez a fényvédő okozza-e a problémát, de miután elolvastam több visszajelzést, rájöttem, hogy biztosan nem vagyok egyedül. Most már nyugodtabb és sokkal jobban néz ki, lásd a képet, de még mindig nem érzem jól magam.
Először próbáltam ki ezt a szemhéjfestéket, sok jó véleményt hallottam róla, de nem igazán jött be. Gyönyörűen mutat a bőrömön. Napközben nem zsírosodik tőle a bőröm, de közvetlenül a felvitele után iszonyatosan ég a szemem. Még arcmosás után is csíp. Lehet, hogy csak nekem ilyen érzékeny a szemem, de más szemhéjfestékkel nem volt ilyen problémám. De ajánlom.
Ez az első fényvédő, amit kipróbáltam ettől a márkától, és máris az egyik kedvencemmé vált! Könnyű textúrája van, nem hagy fehér érzetet, és szuper jól esik a bőrön. Hivatalosan is felvettem a top 3 koreai fényvédőm közé!
Nagyon jó arcvédő!!!!! Könnyen felszívódik és könnyű textúrájú. Ideális alapozó alá illik, és ami a legfontosabb, nem tömíti el a pórusokat. Mindenkinek ajánlom!!!!!
Igazán top spf, abszolút könnyű, gyorsan beszívódik a bőrbe és gyorsan szárad is. Egyáltalán nem zsírosít, és a szárazabb bőrömnek is megfelel.
Abszolút a legjobb SPF, amit próbáltam. Megkaptam az első csomagomat, és nagyon jó. Pattanásos és érzékeny bőrre kiváló, extra gyors felszívódású. Kő.
Ez a legjobb spf, amit eddig próbáltam zsíros bőrömre. Nagyon folyékony, nem hagyja el azt a fehér filmet, és azonnal behatol a bőrbe anélkül, hogy elnehezítené. A bőr hidratált, nem csillog, matt felületű, ahogy az az utolsó fotón is látszik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.