Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 17
Kiegyenlítik a bőrtónust. Bőséges mennyiségű szérumot tartalmaznak, és könnyen nyúlnak, így bármilyen arcra felvihetők. Használat után azonnal felfrissül a bőröm, és a sminkem is remekül néz ki💝
Eddig nagyon szeretem a korongokat. Puhák, nem szárítják ki a bőröm, és nincs kellemetlen szaguk. A pigmentfoltok elleni hatékonyságukról már két hét használat után sem tudok sokat mondani. De annak ellenére, hogy minden nap a napon vagyok, nem érzem úgy, hogy rosszabbodtak volna a pigmentfoltjaim. Összességében nagyon kellemes használni őket.
Mindössze három nap után az arcomon lévő elszíneződések és fekete pöttyök kezdtek eltűnni, és egy hét után jelentős javulás volt tapasztalható.
Ez tényleg egy csoda, körülbelül egy-két hét használat után a pigmentfoltjaim szinte teljesen eltűntek, és elég feltűnőek voltak. Igazi meglepetés.
Ez már a második tégelyem, és biztosan nem az utolsó. A korongok egyszerűen fantasztikusak, halványítják a pattanások utáni foltokat és ragyogóvá teszik a bőrömet.
Kombinált, pigmentfoltos bőröm van, és sokat segítettek. Sok szérum van a csomagban, így egyetlen pálcika elég az egész arc, nyak és dekoltázs lekenésére. Nagyon elégedett vagyok velük 💜
A korongok nagyon nedvesek, folyadékkal átitattak, nem irritálják az arcomat, pedig érzékeny a bőröm, pigmentált foltokra szoktam felvinni őket, bár még túl korai lenne látni a hatását, de a terméket az érzékeny érrendszeri bőr is jól tolerálja, az egyetlen dolog, ami zavar, hogy a csomag nem tartalmazott csipeszt a korongok eltávolításához. Egy másik termékből kellett használnom egyet.
Nagyon tetszettek a Celimax termékei. Hidratálják és ragyogóvá teszik a bőrt, különösen a szemem alatti sötét karikákat, és sokkal világosabbá teszik őket. Nemcsak betéteket, hanem tapaszokat is vettem. Azért rendelek itt, mert itt nincsenek hamisítványok, a rendelés mindig gyors, és jó minták is vannak, hogy kipróbálhassak más termékeket. Most a koreai kozmetikumok rajongója vagyok, mert látom az eredményt.
Jó hidratáló termék, a bőr egy ideig hidratált marad használat után, általában maszkként használom.
Kombinált bőröm van, és ezek a tapaszok nagyon jól állnak nekem.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.