MagyarországKönnyed szérum kicsit ragacsos viszont nagyon jól hidratál. A kiszerelése ár érték arányban nagyon jó. Egy bajom van csak vele a pipettát nem tudom úgy vissza tenni, hogy ne folyjon ki a perTöbb információ
A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ
Kombinált/zsíros bőrre szuperKönnyű krém, nyúlós, de nem ragacsos. Hamar beszívódik. Az én zsíros bőrömnek pont elég, de szárazabb bőrre lehet, kevés lenne.
Must haveTea színű vizes toner amit nedves bőrre kenem a hialuron tartalma miatt. Nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm és extra érzékeny a szemem, de szerencsére nem okozott irritációt. AjTöbb információ
MagyarországKönnyed szérum kicsit ragacsos viszont nagyon jól hidratál. A kiszerelése ár érték arányban nagyon jó. Egy bajom van csak vele a pipettát nem tudom úgy vissza tenni, hogy ne folyjon ki a perTöbb információ