Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ
Ekcémás bőrre is tökéletesEz az egyetlen maszk eddig, ami segített az ekcémás arcbőrömön, amikor nagyon belobbant. Nagyon jól hidratál és segít levinni a pirosságot.
Snail Repair Eye CreamElső szemkörnyék ápoló, amit használok. Karikás a szemem alapból, menzesz előtt meg még inkább. Csak pár napja használom, de a bőrömnek tetszik. Puhább, nem feszül és a táskák is eltűntek. NTöbb információ
1181 Budapest
Szuper jó hidratáló a szemkörnyék körüli vékony bǒrre, 40 év felett sajnos elǒfordul az alsó szemhéjon a creepy bǒr, ez a krém abszolut feltǒlti fiatalsággal és hidratálással /a víz fogyaszTöbb információ
Friss teaEz nekem tökéletes nyáron, mert zsíros a homlokom és száraz az arcom, forró napokon pedig nagyon zsíros vagyok, de még mindig hidratálnom kell a bőrt.
Ennek a folyadéknak enyhe tea illata vaTöbb információ
Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket