KellemesNapi 2x használat mellett is sokáig elég, sűrű az állaga, és szépen hidratálja a bőrt. Javított a sötét karikákon de csodát azért nem tett (több hónapja használom) , árához képest viszont naTöbb információ
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
Ajándék krém Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Nagyon szeretem ezt a krémet, normál bőr típusú vagyok. Reggel szoktam használni, meg szépíti és kisimítja a fáradt arcomat. Selymes hatású a bőrön. HamaTöbb információ
Imádom!Szuper krém, éjszakára használom, feszesítő hatást is tapasztaltam! Nagyon jó textúra. Az illatával nem vagyok kibékülve csupán, de emiatt nem vennék el csillagot.
KellemesNapi 2x használat mellett is sokáig elég, sűrű az állaga, és szépen hidratálja a bőrt. Javított a sötét karikákon de csodát azért nem tett (több hónapja használom) , árához képest viszont naTöbb információ
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket