EsszenciálisKombinált bőröm van, de nem okozott zsírosodást, irritációt. Könnyű állaga van és gyönyörű fényt ad a bőrnek, használat után a bőr puha tapintású. Spf előtt használom minden reggel, és a bőrTöbb információ
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Mindig visszatérek hozzáMár a 3. üveg is üres. A 2. és 3. üveg között próbáltam más hasonló állagú krémet is (csak az ár miatt) de az nem ért fel ahhoz a hatáshoz, amit ez a kombucha krém nyújt. 75 g krém nekem regTöbb információ
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
Mintát kaptam a csomagom melléKB 5 este alatt hasznaltam el. Nagyon kellemes nyugtató érzetet ad felkenve, maga a terméknek pedig van egy selymes érzete. Azóta be is tettem a kedvencek közé, hogy ne felejtsem el, hogy jóTöbb információ
Tetszik!Használat után a bőröm puhább és frissebb lett, kicsit üdébbnek tűnt. Az anyaga vékony, jól illeszkedik az arcomra, nem csúszkál. Az esszencia gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzeteTöbb információ
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
EsszenciálisKombinált bőröm van, de nem okozott zsírosodást, irritációt. Könnyű állaga van és gyönyörű fényt ad a bőrnek, használat után a bőr puha tapintású. Spf előtt használom minden reggel, és a bőrTöbb információ