Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.
Szuper szemkörnyékápolóAz esti rutinom elengedhetetlen része. Testesebb, sűrűbb krém mint amire számítottam, de szépen beszívódik és valóban puha, hidratált a bőröm utána.
Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket