Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
Legjobb maszk megbízható márkaNagyon jó maszk, árban is verhetetlen szerintem. nekem használt ragyogó bőrt eredményezett pedig pattanásos arcbőröm van képet is csatolok de az nem a legjobb mert nem szeretném az egész arcTöbb információ
Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket