KellemesTápláló arcmaszk! Nem csípett, kellemes érzés volt a bőrön. Sok esszencia volt a tasakban, amit aztán még szépen el tudtam kenni az arcomon, dekoltázson. Mintha még az apróbb ráncokat is kisTöbb információ
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.
Remek választás!Kellemes illatú, könnyed, zselés állagú maszk. Nagyon jó, hogy van hozzá pici spatula, így nem szennyezem el a tégelyt. Reggelre nem csak puha és rugalmas lett a bőröm, de még a pórusaimat iTöbb információ
Gyulladás csökkentőNagyon jó esszencia. Táplálja, nyugtatja a gyulladt bőrt, amit ígér, meg is teszi. Már 2-3 napja szenvedtem a homlokomon lévő gyulladt pattanással. Nagyon szépen eltüntette a kisebb gyulladáTöbb információ
A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ
Hatásos!Ez tényleg egy szuper termék, először használom, és ezek után nem hiszem, hogy meg tudnék válni tőle. Leviszi a táskás szem puffadását, és annyira kellemesen hűsít! Rögtön függő lettem. 🤭
Tényleg használTerhesség utáni hormonváltozás miatt, gyulladt pattanások kezelésére, nyugtatására vettem a terméket, amire tökéletes bevált, valóban használ, nyugtat, több hónapja töretlenül használom, nagTöbb információ
KellemesTápláló arcmaszk! Nem csípett, kellemes érzés volt a bőrön. Sok esszencia volt a tasakban, amit aztán még szépen el tudtam kenni az arcomon, dekoltázson. Mintha még az apróbb ráncokat is kisTöbb információ