A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ
tapaszok a Medi-Peel-től.Nagyon tetszettek a Medi-Peel szemtapaszai. Nagyon hidratálóak és nyugtatóak a bőrön, a szem alatti terület pedig frissebbnek és hidratáltabbnak tűnik használatuk után.
Azonban észrevettem,Több információ
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ