Kellemesen lenyűgözöttEzt a tonikot a kifutó Cica termék pótlására vettem. Kellemesen meglepődtem, mert a tonik ugyanolyan jól illett a bőrömhöz, nem okozott irritációt, sőt nyugtatta. Kellemes, vizes állagú, enyTöbb információ
Nem ragadós, tökéletes textúraÉrzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, és az elmúlt két hétben használtam a Centella Blue szérumot. Eddig a bőröm jól hidratáltnak érződik, és észrevehetően ragyogóbbnak tűnik. Az állagTöbb információ
A Centella Tone bőrvilágosító kapszulaampulla már most lenyűgözött! ✨Csak néhány napja használom a Centella Tone Brightening Capsule Ampoule-t, de máris imádom. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Nagyon nyugtató és hidrTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.
Hmm nem is tudomNem tudom ,hogy tetszik vagy nem. Jó mert kisebb mint az átlagos szemtapaszok de nekem azért picit ez is csúszik. Olyan nagyon nem hidratál így ha valakinek nagyon száraz a szem alatti terülTöbb információ
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!
Mintát kaptam a csomagom melléKB 5 este alatt hasznaltam el. Nagyon kellemes nyugtató érzetet ad felkenve, maga a terméknek pedig van egy selymes érzete. Azóta be is tettem a kedvencek közé, hogy ne felejtsem el, hogy jóTöbb információ
Kellemesen lenyűgözöttEzt a tonikot a kifutó Cica termék pótlására vettem. Kellemesen meglepődtem, mert a tonik ugyanolyan jól illett a bőrömhöz, nem okozott irritációt, sőt nyugtatta. Kellemes, vizes állagú, enyTöbb információ
Nem ragadós, tökéletes textúraÉrzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, és az elmúlt két hétben használtam a Centella Blue szérumot. Eddig a bőröm jól hidratáltnak érződik, és észrevehetően ragyogóbbnak tűnik. Az állagTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket