Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 38
Már majdnem három éve használom ezt a terméket. Nagyszerű termék. A bőröm hidratált, rugalmas és ragyogó. Jól működik a kipirosodás ellen.
Ezt azért vettem meg, mert sokat olvastam róla, és nagyon kellemesen csalódtam! Gyulladáscsökkentő, antibakteriális hatású, és segíti a bőr regenerálódását, amit igazán észrevettem. Amióta elkezdtem használni, a bőröm sokkal szebb és hidratáltabb lett. A tonik gyorsan beszívódik a bőrbe, hidratálttá teszi, de nem ragacsos érzetet hagy maga után. Teljesen imádom.
Már egy ideje használom ezt a tonikot, és tényleg működik. A textúrája könnyű, nem ragacsos, nagyon gyorsan felszívódik és azonnal hidratált érzetet ad. A bőr utána puha, nyugodt és "élénkebbnek" tűnik, különösen a fáradt vagy irritált napokon. Külön előnye az összetételnek, hogy a propolisz és a méz teszi a dolgát, a bőr utána fényes és rugalmas. Nem okozott kiütéseket (ami számomra kritikus), jól illik más termékekhez, és nem ütközik az ápolással. Nem ez az első alkalom, hogy erről az oldalról rendelek, nagyon elégedett vagyok!
Már egy ideje használom ezt a tonikot, és tényleg működik. A textúrája könnyű, vizes, nem ragacsos, nagyon gyorsan felszívódik és azonnal hidratált érzetet ad. A bőr utána puha, nyugodt és "élénkebbnek" tűnik, különösen a fáradt vagy irritált napokon. Külön előnye az összetételnek, hogy a propolisz és a méz teszi a dolgát, a bőr utána fényes és rugalmas. Nem okozott kiütéseket (ami számomra kritikus), jól illik más termékekhez, és nem ütközik az ápolással. Nem ez az első alkalom, hogy erről az oldalról rendeltem, nagyon elégedett vagyok!
A bőröm száraz, érzékeny és pattanásokra hajlamos. Ez a tonik abszolút nagyszerű, és gyönyörűen hidratál, miközben a propolisznak köszönhetően fertőtlenítő hatású is.
Я взяла цей тонік на заміну cica, який зняли з продажу. І була приємно здивована, бо тонік так само гарно підійшов моїй шкірі, не викликав подразнення, заспокоїв. Має приємну водичкову текстуру з легким відчуттям присутності емолентів в ній. Рекомендую нормальній та чутливій шкірі
A tonik kellemes állagú, nem hagy ragacsos érzetet, és kellemes, finom illata van. A bőr megnyugodott, táplált és ragyogó utána. Nagyszerű a száraz bőrömre! Veszek még egy csomagot.
Imádom ezt a tonikot, csodálatos gyógyító hatása van. Gyakran esténként kipisilek egy sebet, felkenem a tonikot, és reggelre a pattanás 100-szor jobban van, gyönyörűen begyógyítja a sebet, és összességében nagyon elégedett vagyok vele.
A tonik nagyon jó. A bőr hidratált és ragyogó marad. Az egyetlen dolog, ami nálam nem igazán működik, az az, hogy használat után rögtön egy kicsit feszülő érzést érzek utána. Amikor krémet kenek rá, minden rendben van. De emiatt a kis kellemetlenség miatt, ha ez elfogy, keresek majd alternatívát. Ettől függetlenül - mindenképpen ajánlom!
Régóta használom ezt a tonikot, és be kell vallanom, imádom. Kellemes, gyorsan beszívódik és hidratál. Nyugtat, és még sok minden más. Már több mint egy éve használom, és továbbra is ezt fogom tenni. :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.