Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.







Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 17
Imádom ezt a szérumot és a márka licsi szérumát is. Már körülbelül három éve használom, és mindig van belőle a szekrényemben. A bőröm ragyogó, a homlokom nem fénylik, és a bőrhibák gyorsabban gyógyulnak.
A szérum könnyű, könnyen kenhető és gyorsan felszívódik. Pattanásos bőröm van, és rendszeres használat után csökkent a faggyútermelésem, és a bőröm ragyogóbb lett. Ajánlom.
A bőrömön voltak hullámvölgyek a niacinamidok tekintetében, egyes termékek pattanásokat okoztak, míg mások semmit sem tettek. Ez a szérum nagyszerűen működik a bőrömön. Kiegyensúlyozott érzetet ad neki, és jól működik a retinolos éjszakai krémemmel is.
Lehet az én bőrömmel nem annyira kompatibilis, de nem szűkültek annyit a pórusaim, viszont szép tiszták maradnak( talán napközbe nem annyira) de javulgat a pórusaim helyzete.
Korábban használtam a Beauty of joseon niacinamidot, nagyon hasonló állaga van, de az arcba való felvitel és masszírozás után néhány szemcsék jelennek meg az arcon, mint a homok, általában nem probléma
Tetszik ez a termék, másodszor is megveszem. Az esti rutinomban használom, kellemes érzést hagy a bőrömön, az illata pedig kellemes.
A szérum csodálatos, nem zsírosítja a bőrt és könnyen beszívódik. Nincs szaga, éppen ellenkezőleg, kellemes az illata. Biztosan fogok még rendelni.
A szérum sűrű és nem folyik le. Feltölti a bőrt és fényt ad. Biztosan meg fogom ismételni a vásárlást.
Gyorsan beszívódik nincs kellemetlen illata,imádom
Csodálatos szérum, biztosan fogok még rendelni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.