Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 7
Általában nem szoktam véleményeket írni, de muszáj. Ez a szérum egy életmentő számomra. Nemcsak a gombás pattanásaimon segített, de a bőröm gyönyörűen ragyogóbb, tápláltabb, sima, nyugtatott és ami a legfontosabb, tiszta lett. Rengeteget javított a bőröm állapotán. Tiszta és egyszerű formulája van, így ez az arany grál az érzékeny, tökéletlenségekre hajlamos bőr számára.
Nagyon tetszik. Sokkal szebb s puhább a bőröm.
Már a második csomagom van meg, és azt kell mondanom, hogy miután hosszú ideig használtam, tényleg látom a különbséget a bőrömön. Szinte az egész arcomon pirosság van, de miután elhasználtam az egész üveget, látom a különbséget. A bőröm már nem annyira piros, és határozottan nyugodtabb.
Kellemesen hidratál és segített a bőrhibáimon, már van 2 csomagom.
Eddig nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. A szérum segített megszabadulni a tökéletlenségektől, szinte nyoma sem maradt, és viszonylag rövid ideje használom. A szérum sűrű, gyorsan beszívódik, úgy érzem, a bőröm valóban "issza". Szerintem a Centella tökéletes választás volt a tökéletlenségekre hajlamos kombinált bőrömre, a Mary & May-től pedig nagyon jó, ajánlom
Anyukámnak vettem, de alig vártam, hogy kipróbálhassam :D már az elején alkoholos illata van, sűrű a formulája, de nagyon szépen beszívódik. Valószínűleg megveszem magamnak, ha befejezek egy újabb szérumot a Centellával
Hűvös szérum, nyugtatja és hidratálja a bőrt, viszkózus állagú, nem folyik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.