ajándék Ajándékba vásároltam (40 éves problémás, zsíros, pirosodásra hajlamos nőnek), az üzletben kaptam segítséget a választásban. A használó visszajelzése alapján, ennyire hatásos kozmetikuomot méTöbb információ
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Tetszik!Használat után a bőröm puhább és frissebb lett, kicsit üdébbnek tűnt. Az anyaga vékony, jól illeszkedik az arcomra, nem csúszkál. Az esszencia gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzeteTöbb információ
Retinol IntenseFél éve használom az egész arcra, semmi bőrpír vagy irritáció nincs rajta. Segít megőrizni a bőrt a nem mély ráncokkal. 1 csomag már fél évig kitart.
ajándék Ajándékba vásároltam (40 éves problémás, zsíros, pirosodásra hajlamos nőnek), az üzletben kaptam segítséget a választásban. A használó visszajelzése alapján, ennyire hatásos kozmetikuomot méTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket