Könnyű esszenciaAjándékként kaptam a vásárlásom mellé, nagyon köszönöm 😘
Arctisztítás után nedves bőrre kenve megadja az alapot a többi lépésnek. Nincs illata, kellemes. Imádom a fermentált cuccokat 🤩
nagyon jókicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
C szérumA legjobb amit valaha próbáltam 🩷 1-2 használat után feltűnő hatás, az érzékeny bőröm nem égeti, irritálja pici toner mellett, nagyon kellemes állag, az allergiákra fokozottan hajlamos bőTöbb információ
Könnyű esszenciaAjándékként kaptam a vásárlásom mellé, nagyon köszönöm 😘
Arctisztítás után nedves bőrre kenve megadja az alapot a többi lépésnek. Nincs illata, kellemes. Imádom a fermentált cuccokat 🤩