Retinol IntenseFél éve használom az egész arcra, semmi bőrpír vagy irritáció nincs rajta. Segít megőrizni a bőrt a nem mély ráncokkal. 1 csomag már fél évig kitart.
Nem ragadós, tökéletes textúraÉrzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, és az elmúlt két hétben használtam a Centella Blue szérumot. Eddig a bőröm jól hidratáltnak érződik, és észrevehetően ragyogóbbnak tűnik. Az állagTöbb információ
Legjobb szérumMár sokadjára vásárolom újra ezt a terméket. Szuper könnyű a textúrája, könnyű felvinni és eldolgozni. Kedvenc C vitaminos szérumom. Kombinált bőrömre nekem nagyon bevált:)
A Centella Tone bőrvilágosító kapszulaampulla már most lenyűgözött! ✨Csak néhány napja használom a Centella Tone Brightening Capsule Ampoule-t, de máris imádom. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Nagyon nyugtató és hidrTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Retinol IntenseFél éve használom az egész arcra, semmi bőrpír vagy irritáció nincs rajta. Segít megőrizni a bőrt a nem mély ráncokkal. 1 csomag már fél évig kitart.