Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.







Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 4
Ezek a szemtapaszok nagyon fontosak. Sok folyadék van az üvegben. Nagyon elégedett vagyok velük.
Már a felét elhasználtam, és elmondhatom, hogy jó. Javítja a szemem körüli bőr állapotát.
A tapaszok használata nagyon kellemes. Jól hidratálnak, nem szárítanak, könnyen felhelyezhetők, és kellemes, finom illatuk van. Felvitel közben megfelelő hidratáltságot érezhetünk, és a szem alatti bőr kényelmes érzetet kelt. Ami az eredményeket illeti, nem vettem észre drasztikus változásokat. Azonban közvetlenül a felvitel után a szem alatti bőr kissé feszesebbnek érződik, enyhe "ragadóssággal", ami simábbnak és frissebbnek tűnik. Összességében a tapaszok jó benyomást keltettek, és kellemes választást jelentenek a gyors szemápoláshoz.
Azért ajánlom őket, mert már sok féle-t kipróbáltam. 💗 Nagyon szeretem ezeket a tapaszokat, és el sem tudom képzelni a reggeleimet nélkülük. Száraz a bőröm (34+), és hidratáltságot és regenerációt vettem észre, hosszabb használat után pedig érezhetően ragyogóvá válik. Plusz pont a növényi alapú összetevők.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.