Szép, de száraz bőrre nem lesz elégSzép, de száraz bőrre nem lesz elég.
Jó zsíros bőrre, DE illata van, szóval ha érzékeny vagy, vigyázz.
Az állaga olyan, mint egy zselés krém.
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Vitamin C Brightening SerumKicsit drágább az átlagoshoz képest, de ennek ellenére megéri.
Ragyogó bőrt kölcsönöz.
(A termék ragacsos, beszívódás után könnyen lehet rá sminkelni.)
Szemkörnyék krémNehéz krém, de kellemes érzés a szem alatt, nem zavaró. Hetente 1-2x használom, nálam világosító hatást nem ért el. Illata rendben van.
Szép, de száraz bőrre nem lesz elégSzép, de száraz bőrre nem lesz elég.
Jó zsíros bőrre, DE illata van, szóval ha érzékeny vagy, vigyázz.
Az állaga olyan, mint egy zselés krém.
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket