Zombie pakolás Minőségi termék. 15 perc után kell lemosni, utána még kicsit piros volt az arcom, de végül hozza amit ígér, igazán selymes lett az arcom.
Kellemes Évek óta használom, nagyon szeretem, mert szépen hidratálja a problémás kombinált bőrömet. Nagyon érzékeny, de szerencsére nem irritál egy kicsit sem. Esténként szoktam felvinni.
VéleményAz egyik legjobb tonerpad problémás, de érzékeny bőrre. Nem irritál, de minden gyulladást kezel. Az arcom nagyon szép a hidratalokkal kiegészítve.
HidratálóKedvezményes áráért jó.
Semmi rendkívüli, nagyon hidratált és nem irritálta a szemet. Legalábbis nekem nem.
Enyhe cica illata van, ezért készülj fel.
Zombie pakolás Minőségi termék. 15 perc után kell lemosni, utána még kicsit piros volt az arcom, de végül hozza amit ígér, igazán selymes lett az arcom.