Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
Őszintén szólva nem a legjobb maszkok közé tartozik, de figyelembe kell venni az ár-érték arányt. Nekem magamnak is vegyes a bőröm, és reggelente használom - segít a puffadáson, pihenteti a bőrt, és enyhén világosítja a sötét karikákat. Az állaga vizes. A maszk inkább reggeli felfrissülésre alkalmas, mint kezelésre. Száraz bőrre nem ajánlom, mert lehet, hogy nem lesz elég neked.
Ez a maszksorozat a legjobb megoldás az arcápolásra
Sokféle arcmaszkot kipróbáltam már, de ez tetszett a legjobban - rendkívül hidratál, frissít, de nem hagy maga után kellemetlen, fülledt érzést.
Az illata csodálatos, a bőr puha és kellemes tapintású egész nap :)
Egy szép, jó, kellemes arcmaszk.
Ez a verzió a kedvencem az Esfolióból (de még néhányat szeretek)! A maszk zseniális reggelre! Arcmosás és tonik használata után felkenem a maszkot, készítek teát, reggelit a gyerekeknek, stb, és addig is működik a maszk! Tökéletesen stimulálja, hidratálja és ragyogóvá teszi a bőrt. A bőr kipihentnek és egészségesnek tűnik. Az esszenciája vizes, így könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos réteget (ezt nagyon nem szeretem). Jól működik további ápolással (szérum, krém, SPF) és sminkkel. Nem gördül el a kozmetikumok stb. Már nagy raktárkészletem van :o
A legkedvesebb maszkom ettől a cégtől, jól hidratál, mint a többi maszk, és nagyon jó az illata is 🥰
Szuper maszk, gyönyörű a kávé illata, nagyon meglepett ez a kellemes illat! Hidratálja és felfrissíti a bőrt.
A maszk finom kávéillatú és tökéletesen illeszkedik az arcra, a bőr enyhén zsíros lesz a maszk után és nagyon hidratált marad
Kiváló maszk, nagyon jól hidratál és kellemes az illata :) Azonnal meg kellett rendelnem a barátom kávéfőzőjét :) és imádom a vicces csomagolást :D
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.