remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
Bevált Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. KicsiTöbb információ
CsodaszerNagyon sajnálom, hogy nem csináltam előtte/utána képet a bőrömről, mert már egy használat után is olyan látványos az eredmény, hogy alig akarom elhinni. Könnyű, vizes állaga van, nagyon kevéTöbb információ
Kiváló termékEzt az arcápolót első rétegként vettem az esti rutinom előkészítéséhez, vagy utolsó lépésként az arcszérum lezárásához. Krémes állagú, luxus érzetet kelt, de nem nehéz. Mivel nagy üvegben kaTöbb információ
Hasznos Eddig nem igazán váltak be a hasonló spot kezelők, de ez nagyon jó és tényleg használ. Este felteszem a problémás részre és másnapra láthatóan javul. Abszolút megéri és csak ajánlani tudom.
Tökéletes termékNagyon szeretem, először a rendelés leadása után eszméltem hogy olajos lemosóra vágytam, de termék ismertető, méret és ár alapján őt választottam,de már mérsékelt lelkesedéssel vártam az arcTöbb információ
Sötét karika réme😁Harmadik napja használom, de már most észrevehető a változás. Sokkal frissebb tekintettel ébredek és a szemem alatti lilaság is enyhül. Smint alá is tökéletes.
Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom