Zseniális!!!Számomra ez a termék zseniális! Kombinált bőröm van és legtöbbször akkor jelennek meg rajtam pattanások, amikor megjön a menzeszem vagy amikor a macskámat ölelgetem. Tegnap használtam előszöTöbb információ
Nagyon szeretemAz állaga nagyon kellemes, mintha egyezerre lenne gél és krém. Nem érzem az arcomon miután felkentem, viszont cserébe puha és rugalmas a bőröm. Egy pár alkalmazás után a pórusok is vissza húTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
CsodaszerNagyon sajnálom, hogy nem csináltam előtte/utána képet a bőrömről, mert már egy használat után is olyan látványos az eredmény, hogy alig akarom elhinni. Könnyű, vizes állaga van, nagyon kevéTöbb információ
Szuper arctisztítóNagyon szuper, jó illatú arctisztító. Apró szemcsék vannak benne, mégis gyengéd. Nagyon nehezen találok olyan arctisztítót, amitől nem pattogok ki, ez eddig nagyon bevált.
Életem legjobb olajos arclemosóiTovábbra is bármelyik olajos aeclemosót ajánlom a Misshatól. Könnyű használni, nem marad olajos az arcod utána. Vízálló sminket js leszedi.
Budapest Hollós Korvin Lajosutca4Én nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel és az eladókkal is. Nagyon segitő készek voltak. Tanácsokat is kaptam és a képeken jól látszik hogy 5 hét alatt mennyit javított az arcomon a termTöbb információ
Zseniális!!!Számomra ez a termék zseniális! Kombinált bőröm van és legtöbbször akkor jelennek meg rajtam pattanások, amikor megjön a menzeszem vagy amikor a macskámat ölelgetem. Tegnap használtam előszöTöbb információ