Zombie pakolás Minőségi termék. 15 perc után kell lemosni, utána még kicsit piros volt az arcom, de végül hozza amit ígér, igazán selymes lett az arcom.
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
SzuperSzuper kis termékl. Könnyű felkenni a bőrre és utána tényleg kisebbek a pórusok. Sminkelés előtt felteszem (na nem mindegyik sminkelés előtt:)) utána megy ennek a termékcsaládnak a széruma mTöbb információ
ELKÉPESZTŐ!Ez egy tökéletes krém a bőrömnek! Az ok a ragacsos bőr, amit egyesek azért említenek, mert túl sokat használok belőle, és az arcbőr nem szárad meg a mosás után. Nem tünteti el a pórusokat, dTöbb információ
Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ
Zombie pakolás Minőségi termék. 15 perc után kell lemosni, utána még kicsit piros volt az arcom, de végül hozza amit ígér, igazán selymes lett az arcom.