Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 18
Egy igazán jó stift. Kicsi, nem foglal sok helyet a táskádban. Nagyszerű a nap folyamán történő újrafelvitelre, akár smink fölé is. Én az arccsontjaim tetejére is felviszem napközben, mert hajlamos vagyok elszíneződni ezeken a területeken.
Jól védi a bőrt a naptól. A stift formának köszönhetően könnyen felvihető az arcra napközben (nyaralás közben 🩷). Tetszik a selyemfényű felület! Nem vagyok benne biztos, hogy jól működik-e problémás, pattanásokra hajlamos bőrön, de ez személyes preferencia kérdése. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan elkopik. Csak egy útra tartott ki 👀
Bár szkeptikus vagyok a napvédő stiftekkel kapcsolatban, ez a Skin1004 stift, amit az első vásárlásomhoz ajándékba kaptam, teljesen megváltoztatta a véleményemet erről a napvédő formátumról. Mivel minden nap sminkeltem, szinte meg voltam győződve arról, hogy az napvédő újrakenésekor tönkremehet. A mini formátum lehetővé teszi, hogy bárhová magaddal vihesd, és elfér egy kis táskában és egy zsebben is. Sminkelt arcra használva nem hagy fehér foltokat, nem roncsolja a sminket és nem nehezíti el a bőrt, így a könnyű textúra nemcsak további napvédelmet, hanem a bőr „szabadságát” is biztosítja.
Ezt a naptejet az első rendelésemhez ajándékba kaptam, és teljesen beleszerettem. Most, a második vásárlásomnál nem haboztam egyszerre hármat rendelni, mert annyira praktikus, sőt, a bolt még egy negyediket is ajándékba küldött! Lenyűgöz, mert egyáltalán nem zsíros, selymes felületet hagy maga után, és szuper kényelmes és könnyen használható. Mivel kicsi, tökéletes arra, hogy mindenhová magammal vigyem a táskámban, és a nap folyamán újra és újra felvigyem. Igazi gyöngyszem, és a bolt kiszolgálása 10/10! ⭐⭐⭐⭐⭐
Ajándékba kaptam ezt a botot, és azt kell mondanom, hogy nagyon jól működött. Több termékem is van ettől a cégtől, és mindegyik kiváló volt. Ez a miniatűr bot nagyon hasznos volt a sátraimhoz. Nagyon ajánlom. Matt felületű és nem nehéz, így nem észrevehető a bőrön.
Imádom ezt a terméket, nagyon szeretem, ajándékba érkezett, és most rendeltem még hármat, mert annyira imádtam.
Ajándékba járt tesztelésre a csomaghoz, ez a márka nekem eddig minden termékben bejött.
Nagyon tetszik, ahogy a bőrön mutat, nem fénylik.
Az SPF stift nem rossz – kellemes az állaga, jól kenhető és nem hagy maga után fehér filmréteget. Sajnos elkezdte eltömíteni a pórusaimat, és különösen irritálta a szemem. Amikor a szemem környékén használtam, erős égő érzést és kellemetlen irritációt éreztem. Ha érzékeny a szemed, mindenképpen óvatos lennék vele. Egyébként az arcod többi részére jó lehet.
Vegyes vagy zsíros a bőröm, és a stift nagyon könnyűnek érződik, nem zsíros és nem is kemény, matt. Nem tömíti el a pórusokat és nem hagy fehér foltokat. Véleményem szerint teljesen megéri ☺️☺️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.