BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
RemekElsősorban termeszetesen a letisztult design fogott meg, de már régóta szereztem a termékkel a jó visszajelzések miatt is. A külső megjelenést követően a belső tartalom is kellemes meglepetéTöbb információ
Szuper termék! Hiába kenem 50 faktoros SPF-el az arcom, mégis egyre több és nagyobb sötét folt jelent meg rajta, amik nagyon zavarnak. Még nincs két hete, hogy elkezdtem használni ezt a tonert, plusz két sTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
Egy álom :)Ez volt az első koreai termék, amit vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Látványos az eredmény, amit még a kozmetikusom is észre vett. :)