HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
SzuperSzuper kis termékl. Könnyű felkenni a bőrre és utána tényleg kisebbek a pórusok. Sminkelés előtt felteszem (na nem mindegyik sminkelés előtt:)) utána megy ennek a termékcsaládnak a széruma mTöbb információ