SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.
Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ
VéleményAz illata számomra kellemes, a bőrömnek az agyagmaszkok a legideálisabbak, viszont sajnos ez a termék nekem nem lett a kedvencem. Más maszkokhoz képest, eléggé nehezen lemosható.
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ