MaszkNagyon szeretem, minden masodik este az arcapolasi rutin vegekent felkenem es hagyom reggelig. Nagyon jol hidratal es bezarja az elotte felvitt hatoanyagokat. Biztosan ujra fogom rendelni ,Több információ
MaszkNagyon szeretem, minden masodik este az arcapolasi rutin vegekent felkenem es hagyom reggelig. Nagyon jol hidratal es bezarja az elotte felvitt hatoanyagokat. Biztosan ujra fogom rendelni ,Több információ