Kezdőknek tökéletes Gazdag sárga színű krém ami illatosított, de nem zavaró. Zsíros bőrön szerintem picit sok, főleg nyáron. Kevés kell belőle, higiénikusan adagolható. Csakis esti rutinban, másnap szigorú fényTöbb információ
RemekMost használok először retinolt. Három hétig csak heti egy alkalommal használtam, hogy hozzá szokjak. Eddig nagyon bevált, nem volt rá allergiás reakcióm és nem is szárít túlzottan.
Kezdőknek tökéletes Gazdag sárga színű krém ami illatosított, de nem zavaró. Zsíros bőrön szerintem picit sok, főleg nyáron. Kevés kell belőle, higiénikusan adagolható. Csakis esti rutinban, másnap szigorú fényTöbb információ