SzuperElőször csak kipróbálásra vettem egyet mert a régi black mask dolgot nagyon utáltam, soha nem jött le rendesen, és többet ártott, mint használt😅 Hát ez nagy előrelépés ahhoz képest. Ennek aTöbb információ
❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
SzuperElőször csak kipróbálásra vettem egyet mert a régi black mask dolgot nagyon utáltam, soha nem jött le rendesen, és többet ártott, mint használt😅 Hát ez nagy előrelépés ahhoz képest. Ennek aTöbb információ
❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket