KorongokEz is visszatérő termék nálam ... már nem csak én használom, de a fiam is. Sőt, a mostani rendeléssel egy érkezett a hugomnak is, akinek szuper érzékeny az arcbőre.
Lehet nélküle élni Nem tett rosszat a bőrömmel, de igazán jót sem. Látványos eredményt nem érzékeltem, és nagyon zavart a belecsomagolt fültisztító szerű pálcika, ami egyenként van műanyagba csomagolva a papírTöbb információ
Mary & May különleges szettKorábban használtam a tonikot, és nagyon örülök, hogy tettek bele egy miniatűrt is, sokkal jobb utazáshoz. Ami a szemkörnyékápolót illeti, nem igazán használok szemkrémet, így elfelejtem, deTöbb információ
KorongokEz is visszatérő termék nálam ... már nem csak én használom, de a fiam is. Sőt, a mostani rendeléssel egy érkezett a hugomnak is, akinek szuper érzékeny az arcbőre.