Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 9
Sokat olvastam az azelainsav pozitív hatásairól a pattanásos bőrre, de csak akkor voltam kész, amikor kaptam egy mintát a Ksisterstől! :) Reggelre az arcom valóban kevésbé volt piros, a foltok nem voltak begyulladva, inkább szárazak, de a szárító hatás nélkül. Be fogom venni a napi bőrápolási rutinomba, és természetesen szívesen kipróbálnám az új mintákat is, amiért nagyon hálás vagyok. Elképesztő, hogy még a Ksisters minták is tökéletesnek tűnnek a bőrömnek. Köszönöm! Mindenkinek ajánlom ezeket a termékeket. Zseniális összetevők! Gyönyörű illatuk van, gyönyörűen néznek ki. Őszintén szólva már nem használok mást. Beleszerettem ezekbe a termékekbe, és napról napra ragyogóbbnak érzem a bőröm. Sokkban vagyok :)
Először egy mintát kaptam a rendelésem mellé, és néhány használat után tudtam, hogy a teljes méretű verziót szeretném. A szérum csodálatosan nyugtatja a bőrömet, segít a bőrpíron, és nagyon kényelmes hidratálást biztosít anélkül, hogy elnehezítene. A Ksistersnek is hatalmas plusz a szolgáltatásukért – minden rendelés mellé sok érdekes mintát kapok, így igazán nagyszerű termékeket fedezhetek fel 😊
Ez az elegáns szérum segít csökkenteni a pórusok láthatóságát, szabályozza a faggyútermelést, hidratálja a bőrt, és ragyogó, egészséges megjelenést kölcsönöz neki.
Ez a szérum kiváló az érzékeny, rosaceás bőrömre, azonnal felszívódik, a bőr puhább tapintásúvá válik, és a bőrpír is csökken. Ajánlom, mert érzékeny, száraz, Tzone-os bőröm van.
Nagyon tetszett ez az ampulla. Jól nyugtatja a bőrt, segít csökkenteni a bőrpírt és kiegyenlíti a bőrtónust. Könnyű textúrája gyorsan beszívódik, és nem nehezíti el a bőrt. Rendszeres használattal a bőröm nyugodtabbnak és tápláltabbnak tűnik. Tökéletes a mindennapi ápoláshoz, különösen, ha érzékeny vagyok vagy pattanások vannak rajta. Továbbra is használni fogom.
Nagyszerű szérum, a bőröm határozottan nyugodtabb lett a használata után, csak szomorú vagyok, hogy ilyen kevés van belőle. Talán megpróbálom újra megvenni.
Ajándékba kaptam a Xisters-től, nem tetszett, 30+ éves koromban vannak már ráncaim, szárít, nem hagy maga után fényes réteget, mattítja a bőrt, nem nekem való.
Miután majdnem befejeztem, elmondhatom, hogy nagyon elégedett vagyok! A bőröm érzékeny, hegek vannak rajta, és azt vettem észre, hogy javultak a helyzetük, és az arcom is ragyogóbb lett!
Régóta választok az azelainsavas szérumot, és miután elolvastam a sok pozitív véleményt, ennél akadtam meg. Ez a termék jó választás az azelainsavval való ismerkedéshez, mert összetevőinek köszönhetően nyugtató hatású, és alkalmas érzékeny bőrre is. Kellemes textúra, ami után a bőr sima lesz. És nincs szaga, ami számomra nagy plusz. Ki fogom próbálni. És nem tudom nem megemlíteni a ksisters csapat munkáját. Minden gyorsan megérkezett, az áru jól be volt csomagolva, és minden jó minőségű volt ❤️ Ajándékot is adtak a rendelés mellé, és egy ajándékot is adtak az értékelésekért, nagyon kedves ❤️
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.