Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 1
Nagyon könnyű krém a szemkörnyékre, a negyedik kiszerelésemnél tartok. Nagyon gyorsan beszívódik. Azonnal tudok rákenni szemceruzát, ami nem kenődik el. Némi szemceruza lejön a szemhéjamról, de tudom, hogy ez a szemceruzától függ, és a krémnek nincs rá hatása. Nagyon szeretem, mert egyáltalán nem nehéz a szemhéjamon. Nem csípi a szememet, az illata finom és enyhe. Nagy kiszerelés, ami körülbelül 16 hónapig elég, ha naponta kétszer használom. Az ár abszolút tökéletes.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.