Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ
Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
ELKÉPESZTŐ!Ez egy tökéletes krém a bőrömnek! Az ok a ragacsos bőr, amit egyesek azért említenek, mert túl sokat használok belőle, és az arcbőr nem szárad meg a mosás után. Nem tünteti el a pórusokat, dTöbb információ
A három közül ez jött be legkevésbé Mind a három stiftet próbáltam, de nekem ez jött be legkevésbé. Kicsit égető érzése volt a szememnek tőle és az illata sem jött be.
Szuper Nekem az érzékeny bőrömnek nagyon jót tett ! Télen kicsit szárazabb , a maszk használata után nagyon puha lesz a bőröm . Nincs zsíros érzet utána ! Én ajánlom érzékeny bőrűeknek .
Hatásos!Ez tényleg egy szuper termék, először használom, és ezek után nem hiszem, hogy meg tudnék válni tőle. Leviszi a táskás szem puffadását, és annyira kellemesen hűsít! Rögtön függő lettem. 🤭
Csodás CsigaEz a második tégely belőle, most már a nagy kiszereléssel vettem. Használható reggel-este, használható vastagabban kenve mint maszk is. Nagyon kellemes használni, jól beszívódik, finom illaTöbb információ
Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ
Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket