Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
100%-os hidratálásImádom, imádom, imádom ezt a tonikot. Hidratálja a bőröm és segít csillapítani a pirosságot. Nagyon vizes állagú, nem ragacsos. Januárban rendeltem, és ebben a hónapban elfogyott, szóval nagTöbb információ
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Szuper termék! Hiába kenem 50 faktoros SPF-el az arcom, mégis egyre több és nagyobb sötét folt jelent meg rajta, amik nagyon zavarnak. Még nincs két hete, hogy elkezdtem használni ezt a tonert, plusz két sTöbb információ
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket