Chogongjin Most már másodszorra vásárlók ebből a márkából, arctonikot. Az előző sötét üvegben van, azt hiszem az a geum sul. Van ezekből emulzió is, ami még erőteljesebb. De aki ezt még nem próbálta, aTöbb információ
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Tökéletes tonizálásJanuár 03-a óta használom az arc lemosót és a tonert, nagyon szeretem őket és mostani állapotot fotóztam nagyon sokáig elég. Toner: Egyszerre nyugtat és hidratál nem ragacsos jól rétegezhetőTöbb információ
Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ
A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ
Chogongjin Most már másodszorra vásárlók ebből a márkából, arctonikot. Az előző sötét üvegben van, azt hiszem az a geum sul. Van ezekből emulzió is, ami még erőteljesebb. De aki ezt még nem próbálta, aTöbb információ